PerNic Cox

Zdefiniowane na nowo leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów u psów

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest bardzo złożonym procesem strukturalnym i biochemicznym prowadzącym finalnie do zmian w stawie. Procesy zapalne mogą wpływać na cały staw. Z biegiem czasu stan chrząstki się pogarsza co może prowadzić do jej całkowitego zaniknięcia. Doprowadza to w końcowym efekcie do bezpośredniego kontaktu kości w stawie, powodując tym samym silny ból, sztywność oraz obrzęk.

Choroba zwyrodnieniowa stawów jest procesem postępującym. W schorzenie zaangażowane jest bardzo wiele różnych procesów, które do tej pory nie zostały w pełni zbadane. W miarę postępu zmian w stawie dochodzi do zaburzenia równowagi pomiędzy odnawianiem nowych komórek, a usuwaniem metabolitów z uszkodzonych tkanek, co prowadzi w efekcie do zainicjowania nowych procesów zapalnych i dalszego niszczenia. Można jednak znacznie spowolnić proces chorobowy za pomocą terapii celowanej. Bardzo ważne znaczenie ma przerwanie łańcucha mediatorów zapalnych, które powodują rozkład chrząstki.

PerNic ® Cox to najbardziej zaawansowany suplement diety stosowany w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów.

● Dozownik w postaci strzykawki sprawia, że PerNic® Cox jest łatwy w użyciu. Na dozowniku ustala się wymaganą ilość leku, a następnie po naciśnięciu strzykawki podaje preparat bezpośrednio do pyska lub do jedzenia. Preparat jest chętnie pobierany przez psy
● PerNic® Cox jest efektem najnowszych badań naukowych
● PerNic® Cox jest tak smaczny, że pies sam przypomina się o kolejną dawkę
● Preparat nie zawiera substancji słodzących, sztucznych barwników i dodatków smakowych
● Można go bezpiecznie łączyć z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi
● Najbardziej innowacyjny sposób na przywrócenie mobilności Twojego psa

I Like to move it

Przypadki kliniczne

Muffin

Muffins Erfahrunge mit PerNic Cox

„Cześć, mam na imię Muffin, jestem sześcioletnią suczką buldoga amerykańskiego, która uwielbia grać w piłkę (no cóż, są ludzie, którzy mówią, że jestem trochę szalona). Niestety, ostatnio przydarzyło mi się nieszczęście, moje więzadło krzyżowe zostało rozerwane. Ponieważ nie jestem delikatną kobietą, a moje nogi mają sporo do noszenia, moje kolano zostało zoperowane i mogę znowu chodzić. Otrzymuję profilaktycznie Pernic® Cox - 3 ml każdego dnia - i muszę przyznać, uwielbiam go jeść prosto z opakowania. Dzięki niemu mogę codziennie brać swoją ukochaną piłkę na spacer ... ale mój Pan powiedział, że do póki nie wyzdrowieję całkowicie to na razie mogę ją tylko nosić, a nie polować.“

Merry

Patient Merry

To jest Merry, prawie 14-letnia samiczka Beauceron. Wiek sprawia, że wstawanie staje się coraz trudniejsze. PerNic® Cox stał się jej codziennym rytuałem. Oczywiście nie skacze już jak szczeniak, ale dzięki PerNic® Cox w dalszym ciągu lubi się poruszać i cieszyć spacerami.