PerNic Cox

Přírodní léčba pro redefinování osteoartrózy u psů

Osteoartritida nebo správně také "osteo Arthrosis deformans" je velmi složitá interakce strukturálních změn a biochemických změn v kloubu. Zánětlivé procesy mohou ovlivnit celý kloub. Částečně chrupavka je zničena nebo úplně ztracena.

Během onemocnění se bolestivost zvyšuje. Mobilita kloubu však klesá - v nejhorším případě na nehybnost - od. Osteoartróza je progresivní a není léčitelná. Cílem proto musí být podpora organismu ve všech směrech, aby se udržovala jeho mobilita co nejlépe.

PerNic® Cox je nejvyspělejší typ krmiva pro osteoartrózu..

● Přesné dávkování mililitrů a snadné použití s ​​dávkovačem
● Psi milují chuť a dobře si pamatují svou denní dávku
● Obsahuje vysoce koncentrované aktivní složky
● Bez zrn, cukrů, barviv nebo přírodních chutí
● Snadná kombinace s nesteroidními protizánětlivými léky (analgetiky)
● Nejinovativnější způsob, jak obnovit mobilitu vašeho psa

I Like to move it

Výpovědi a zkušenosti pacientů

Muffin

Muffins Erfahrunge mit PerNic Cox

„Ahoj, jmenuju se Muffin a jsem šestiletá fenka amerického buldoka. Ze všeho nejradši aportuju svůj míček (lidé říkají, že jsem do toho tak trochu blázen). Nedávno jsem bohužel měla nehodu: ozvalo se hlasité “pink” a křížový vaz v mém koleni byl vejpůl. Protože nejsem zrovna křehká dáma a moje nohy musí unést hodně váhy, můj veterinář mi koleno zase spravil.
Teď už zase můžu docela dobře běhat. Aby to tak ještě dlouho zůstalo, dostávám každý den 3 ml PerNic® Cox - a musím přiznat, že mi strašně chutná přímo ze stříkačky. Už zase každý den aportuju míček ... i když páníček tvrdí, že ho prý jen nosím a vůbec neaportuju.“

Merry

Patient Merry

Toto je Merry, téměř 14 letá fenka Beauceron. Věk ji zneklidňuje a vstávání se stává obtížnějším. PerNic Cox se stala každodenním rituálem, jen chutná příliš dobře. Samozřejmě, že skočí jako štěně, ale díky PerNic Cox ráda se více pohybuje a užívá si hnutí více.